Sunshine Coast
Churches Soccer Association
Sunshine Coast Churches Soccer on facebook

Junior fixtures

ROUND 3
DateTimeRoundDivisionGroundField
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Cannons Currimundi Sharks
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Panthers Currimundi Barracudas
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Mooloolaba Stars Coolum Jellyfish
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Comets Unity Tiger Snakes
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Chiefs Unity Grass Snakes
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Tornados Caloundra White
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Thunderbolts Caloundra Red
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Suns Caloundra Gold
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Freeze Caloundra Black
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Icestorm Siena Finches
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Hurricanes Siena Falcons
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Arctic Siena Crocs
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Range Redbacks Buddina Turtles
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Spartans Buddina Guppies
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Amazons Bli Bli Castles
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Scorpions Mooloolaba Whales
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Ocelot Cubs Mooloolah Whip Snakes
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Jungle Cat Cubs Nambour Black Cat Cubs
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Bandits Caloundra White
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Cannons Caloundra Red
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U07 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Challengers Caloundra Maroon
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Cobras Caloundra Gold
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF04 Coolum Crocs Caloundra Blue
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF04 Coolum Hammerheads Caloundra Black
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Scorchers Coolum Orcas
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Flood Currimundi Hammerheads
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Avalanche Currimundi Sea Snakes
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Currimundi Swordfish Buddina Mussels
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Crocodiles Buddina Marlins
  21/03/2020 BYE3 U07 BYE, BYE BYE Buddina Eels BYE
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Unity Keelbacks Buddina Dolphins
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Wizards Unity Copperheads
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Tigers Unity Anacondas
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Lightning Mooloolaba Barracudas
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Cyclones Mooloolaba Seals
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Breeze Mooloolah Copperheads
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Boom Nambour Black Leopards
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Lynx Siena Leopards
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Siena Emus
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF06 Pacific Orcas Siena Dingoes
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Seahorses Range Rovers
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Zulus Pacific Sharks
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Icelanders Palmwoods Highlanders
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U08 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Chargers Buddina Barracudas
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Vikings Buddina Bluebottles
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Strikers Buddina Makos
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF04 Buddina Seagulls Mooloolaba Astros
  21/03/2020 1:05:00 PM3 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Breeze Mooloolaba Dolphins
  21/03/2020 1:05:00 PM3 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Earthquakes Mooloolaba Platypus
  21/03/2020 11:15:00 AM3 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Heat Mooloolaba Solars
  21/03/2020 12:10:00 PM3 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Storm Mooloolah Adders
  21/03/2020 12:10:00 PM3 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Thunder Mooloolah Cobras
  21/03/2020 11:15:00 AM3 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Tremor Nambour Lions
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Panthers Caloundra Black
  21/03/2020 11:15:00 AM3 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Caloundra Blue
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF08 Pacific Bears Caloundra Gold
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF07 Pacific Lions Caloundra Green
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Tigers Caloundra Red
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Apaches Caloundra White
  21/03/2020 12:10:00 PM3 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Chipmunks Palmwoods Mavericks
  21/03/2020 11:15:00 AM3 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Cockatoos Range Rangers
  21/03/2020 11:15:00 AM3 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Cowboys Range Rebels
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Coyotes Siena Kookaburras
  21/03/2020 12:10:00 PM3 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Cubs Siena Wallabies
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Blaze Coolum Eels
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Blizzards Coolum Seals
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Hurricanes Currimundi Mantarays
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Storm Currimundi Orcas
  21/03/2020 11:15:00 AM3 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Dragons Stella Turbulence
  21/03/2020 BYE3 U08 BYE, BYE BYE Unity Diamondbacks BYE
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Unity Rattlesnakes Unity Nighttigers
  21/03/2020 9:35:00 AM3 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Griffins Unity Taipans
  21/03/2020 1:25:00 PM3 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Scorchers Unity Vipers
  21/03/2020 12:20:00 PM3 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella El Ninos Currimundi Stingrays
  21/03/2020 11:15:00 AM3 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Avalanche Currimundi Squids
  21/03/2020 9:35:00 AM3 U09 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Siena Sharks Currimundi Sea Dragons
  21/03/2020 9:35:00 AM3 U09 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Siena Panthers Coolum Swordfish
  21/03/2020 9:35:00 AM3 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Knights Coolum Stingrays
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Braves Chancellor Condors
  21/03/2020 10:20:00 AM3 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Dolphins Caloundra White
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U09 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Noosa Gold Caloundra Red
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Tigers Caloundra Gold
  21/03/2020 9:35:00 AM3 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Pumas Caloundra Blue
  21/03/2020 9:25:00 AM3 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Mooloolah Tiger Snakes Caloundra Black
  21/03/2020 10:40:00 AM3 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Vortex Mooloolah Mambas
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Snowstorm Mooloolaba Sharks
  21/03/2020 9:35:00 AM3 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Freeze Mooloolaba MilkyWays
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U09 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Tsunami Buddina Starfish
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Knights Buddina Sea Eagles
  21/03/2020 1:55:00 PM3 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Archers Mooloolaba Supanovas
  21/03/2020 12:50:00 PM3 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Braves Mooloolah Bandys
  21/03/2020 11:45:00 AM3 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Jousters Mooloolah Pythons
  21/03/2020 12:50:00 PM3 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Mountain Lions Buddina Mantarays
  21/03/2020 11:45:00 AM3 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Sabre Tigers Buddina Swordfish
  21/03/2020 11:45:00 AM3 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Force Noosa Gold
  21/03/2020 11:25:00 AM3 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Marlins Caloundra Black
  21/03/2020 11:35:00 AM3 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Razors Caloundra Blue
  21/03/2020 11:45:00 AM3 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Ninjas Caloundra Gold
  21/03/2020 10:40:00 AM3 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Samurais Caloundra Green
  21/03/2020 10:40:00 AM3 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Caloundra Red Range Raiders
  21/03/2020 10:40:00 AM3 U10 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Caloundra White Siena Raptors
  21/03/2020 8:30:00 AM3 U10 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Cats Siena Titans
  21/03/2020 2:30:00 PM3 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Typhoons Coolum Marlins
  21/03/2020 3:35:00 PM3 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Wildfire Currimundi Bluebottles
  21/03/2020 10:30:00 AM3 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Currimundi Seals Unity King Browns
  21/03/2020 10:40:00 AM3 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Currimundi Starfish Unity Pythons
  21/03/2020 BYE3 U10 BYE, BYE BYE Mooloolaba Jets BYE
   

© Sunshine Coast Churches Soccer Assn. All Rights Reserved

Developed by www.KOOK.com.au

Untitled Page