Sunshine Coast
Churches Soccer Association
Sunshine Coast Churches Soccer on facebook

Junior fixtures

ROUND 2
DateTimeRoundDivisionGroundField
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Braves Caloundra White
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Palmview Sports Complex, Palview CPF04 Chancellor Chameleons Caloundra Red
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Palmview Sports Complex, Palview CPF06 Chancellor Chasers Caloundra Gold
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U06 Palmview Sports Complex, Palview CPF04 Chancellor Crocs Caloundra Black
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Palmview Sports Complex, Palview CPF05 Chancellor Crows Mooloolah Vipers
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Icebergs Coolum Snappers
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Lionfish Buddina Hammerheads
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF04 Currimundi Snappers Buddina Guppies
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF05 Currimundi Wahoos Buddina Squids
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Dingoes Buddina Pippies
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Parklakes, BLI BLI BBF05 Nambour Black Cat Cubs Bli Bli Dragons
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Leopards Mooloolah Keelbacks
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Mist Mooloolaba Rockets
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF08 Pacific Snappers Unity Tiger Snakes
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF07 Pacific Stingrays Unity Rattlesnakes
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF09 Unity Night Tigers Palmwoods Amazons
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF08 Unity Grass Snakes Palmwoods Spartans
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF09 Unity Adders Palmwoods Valkyries
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Range United, MONTVILLE RUF03 Siena Tigers
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Typhoons Siena Cobras
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Turbulence Siena Dragons
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Storm Stella Whirlwinds
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Hurricanes Stella Heat
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Cannons Nambour Ocelots
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF06 Pacific Angelfish Nambour Jungle Cats
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Scorpions Mooloolah Whip Snakes
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Swordfish Mooloolah Strikers
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Mooloolaba Whales Caloundra Maroon
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Tornados Palmwoods Icelanders
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Redbacks Mooloolaba Gliders
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Panthers Siena Crocs
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Castles Siena Falcons
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U07 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Ravens Siena Wolves
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Freeze Buddina Eels
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Suns Buddina Dolphins
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Arctic Palmwoods Highlanders
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Hurricanes Mooloolaba Stars
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Ice storm Unity Hoop Snakes
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Squall Unity Racer Snakes
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Whitetips Caloundra Black
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF04 Currimundi Sharks Caloundra Blue
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF05 Currimundi Barracudas Caloundra Gold
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Thunderbolts Coolum Jellyfish
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Palmview Sports Complex, Palview CPF06 Chancellor Cranes Caloundra Red
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U07 Palmview Sports Complex, Palview CPF05 Chancellor Comets Caloundra White
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U07 Palmview Sports Complex, Palview CPF04 Chancellor Cadets Chancellor Chiefs
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Monks Unity Copperheads
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Flood Buddina Turtles
  13/03/2021 12:10:00 PM2 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Scorchers Buddina Marlins
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Range United, MONTVILLE RUF03 Caloundra Black Buddina Makos
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Palmview Sports Complex, Palview CPF05 Caloundra Blue Buddina Bluebottles
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Avalanche Buddina Barracudas
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Wizards Caloundra Green
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Swordfish Caloundra Maroon
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Crocodiles Caloundra Purple
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Falcons Caloundra Red
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Caloundra White Mooloolaba Barracudas
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Palmview Sports Complex, Palview CPF06 Chancellor Cannons Mooloolaba Seals
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Palmview Sports Complex, Palview CPF05 Chancellor Challengers Mooloolah Copperheads
  13/03/2021 12:10:00 PM2 U08 Palmview Sports Complex, Palview CPF04 Chancellor Cherokees Mooloolah Red Bellies
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Palmview Sports Complex, Palview CPF06 Chancellor Cobras Nambour Black Leopards
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Palmview Sports Complex, Palview CPF04 Coolum Crocs Nambour Lynx
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Seahorses Coolum Hammerheads
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Sharks Coolum Otters
  13/03/2021 12:10:00 PM2 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Hammerheads Palmwoods Apaches
  13/03/2021 1:05:00 PM2 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Megalodons Palmwoods Jedis
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Sea Snakes Palmwoods Mavericks
  13/03/2021 BYE2 U08 BYE, BYE BYE Palmwoods Saxons BYE
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Rovers Unity Keelbacks
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Parklakes, BLI BLI BBF05 Caloundra Gold Siena Dingoes
  13/03/2021 9:25:00 AM2 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF06 Unity Anacondas Siena Emus
  13/03/2021 10:20:00 AM2 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Lightning Siena Leopards
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Icestorm Stella Boom
  13/03/2021 11:15:00 AM2 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Cyclones Stella Breeze
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Griffins Mooloolah Cobras
  13/03/2021 10:40:00 AM2 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Blizzards Mooloolaba Solars
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U09 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Noosa Gold Mooloolaba Platypus
  13/03/2021 10:40:00 AM2 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Hammerheads Mooloolaba Dolphins
  13/03/2021 10:40:00 AM2 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Makos Mooloolaba Astros
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U09 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Dragons Palmwoods Braves
  13/03/2021 10:50:00 AM2 U09 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Orcas Palmwoods Knights
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U09 Range United, MONTVILLE RUF02 Range Rangers Buddina Sea Eagles
  13/03/2021 9:35:00 AM2 U09 Range United, MONTVILLE RUF02 Range Rebels Buddina Starfish
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Earthquakes Siena Lions
  13/03/2021 9:35:00 AM2 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Heat Nambour Panthers
  13/03/2021 10:40:00 AM2 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Inferno Caloundra Green
  13/03/2021 11:45:00 AM2 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Storm Unity Diamondbacks
  13/03/2021 BYE2 U09 BYE, BYE BYE Caloundra Black BYE
  13/03/2021 11:55:00 AM2 U09 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Mantarays Caloundra Blue
  13/03/2021 11:45:00 AM2 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Caloundra Gold Coolum Seals
  13/03/2021 11:45:00 AM2 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Blaze Coolum Eels
  13/03/2021 8:30:00 AM2 U09 Palmview Sports Complex, Palview CPF03 Chancellor Cubs Caloundra Red
  13/03/2021 9:35:00 AM2 U09 Palmview Sports Complex, Palview CPF03 Chancellor Coyotes Caloundra White
  13/03/2021 10:40:00 AM2 U09 Palmview Sports Complex, Palview CPF03 Chancellor Chipmunks Chancellor Cowboys
  13/03/2021 10:40:00 AM2 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Vikings Caloundra Black
  13/03/2021 3:00:00 PM2 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Vortex Caloundra Blue
  13/03/2021 1:55:00 PM2 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Snowstorm Caloundra Gold
  13/03/2021 12:50:00 PM2 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Freeze Caloundra Green
  13/03/2021 9:35:00 AM2 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Caloundra Red Buddina Swordfish
  13/03/2021 9:35:00 AM2 U10 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Tsunami Buddina Mantarays
  13/03/2021 12:50:00 PM2 U10 Palmview Sports Complex, Palview CPF03 Chancellor Cavaliers Caloundra White
  13/03/2021 1:55:00 PM2 U10 Palmview Sports Complex, Palview CPF03 Chancellor Condors Mooloolaba Milkyways
  13/03/2021 9:35:00 AM2 U10 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Coolum Stingrays Mooloolaba Sharks
  13/03/2021 11:45:00 AM2 U10 Palmview Sports Complex, Palview CPF03 Coolum Swordfish Mooloolah Mambas
  13/03/2021 1:00:00 PM2 U10 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Sea Dragons Mooloolah Tiger Snakes
  13/03/2021 3:10:00 PM2 U10 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Squids Nambour Mountain Lions
  13/03/2021 2:05:00 PM2 U10 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Stingrays Nambour Pumas
  13/03/2021 BYE2 U10 BYE, BYE BYE Nambour Tigers BYE
  13/03/2021 10:40:00 AM2 U10 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Noosa Gold Unity Taipans
  13/03/2021 11:45:00 AM2 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Marlins Unity Vipers
  13/03/2021 1:55:00 PM2 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Scorchers Palmwoods Ninjas
  13/03/2021 12:50:00 PM2 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella El Ninos Palmwoods Samurais
  13/03/2021 3:00:00 PM2 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Avalanche Siena Orcas
  13/03/2021 3:30:00 PM2 U15 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Tigers Pacific Eels
  13/03/2021 1:00:00 PM2 U15 Palmview Sports Complex, Palview CPF02 Chancellor Cougars Palmwoods Trojans
  13/03/2021 2:05:00 PM2 U15 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Dolphins Siena Eels
  13/03/2021 2:55:00 PM2 U15 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Sharks Siena Hawks
  13/03/2021 1:10:00 PM2 U15 Palmview Sports Complex, Palview CPF01 Mooloolaba Comets Mooloolah Boas
  13/03/2021 11:55:00 AM2 U16 Parklakes, BLI BLI BBF01 Bli Bli Jesters Caloundra Black
  13/03/2021 2:35:00 PM2 U16 Palmview Sports Complex, Palview CPF02 Chancellor Chargers Caloundra White
  13/03/2021 11:45:00 AM2 U17/18 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC05 Buderim Bandicoots Palmwoods Rangers
  13/03/2021 2:55:00 PM2 U17/18 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC05 Currimundi Eels Siena Dolphins
  13/03/2021 FORFEIT2 U17/18 FORFEIT, FORFEIT FORFEIT Caloundra White FORFEIT
  13/03/2021 1:20:00 PM2 U17/18 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC05 Chancellor Champs Chancellor Colts
  13/03/2021 2:15:00 PM2 U14 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Lightning Caloundra Black
  13/03/2021 3:30:00 PM2 U14 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Seals Coolum Piranhas
  13/03/2021 11:55:00 AM2 U14 Palmview Sports Complex, Palview CPF01 Chancellor Corvettes Caloundra Red
  13/03/2021 11:45:00 AM2 U14 Palmview Sports Complex, Palview CPF02 Palmwoods Vikings Unity Serpents
  13/03/2021 1:40:00 PM2 U14 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Rattlesnakes Caloundra White
  13/03/2021 FORFEIT2 U16 FORFEIT, FORFEIT FORFEIT Pacific Cobras FORFEIT
   

© Sunshine Coast Churches Soccer Assn. All Rights Reserved

Developed by www.KOOK.com.au

Untitled Page